| anonim11xx a întrebat:

nu am fost pana acum la vreun strand, am mers tot timpul la mare ...si nu stiu mai nimic ...cum?, unde? te schimbi in costumul de baie. trebuie sa inchiriez sezlong?

2 răspunsuri:
| WhiteAngel675 a răspuns:

La piscina din cate stiu platesti intrarea si iti da si sezlong. E cam logic -.-. Majoritatea piscinelor au si dusuri si vestiare. Dar sfatul meu este sa mergi cu, costumul de baie pe tine preventiv...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la strand la strand. majoritatea iti dau sezlog ca doar platesti intrarea, si la fel majoritatea au vestiare