| pwp a întrebat:

Vreau neaparat la strand, pentru ca este foarte foarte cald. dar mama nu ma lasa ca cica sunt prea mica(13 ani), dar vreau sa merg neaparat cu pietenii mei, dar sunt foarte multe probleme.toti avem cate o problema si nu putem.problema mea: nu stiu unde imi este costumul de baie, si cand i-l cer mamei nu mi-l da ca stie unde vreau sa ma duc.

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

Ce zici de mine, am 17 si tot nu ma lasalaughing)?
la mine zice ca ma inec, ca nu stiu ce chestii;
Imprumuta de la o colega costumul de baie.

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Dc sa nu te lase la 13 ani? Eu am 14 si mergeam cu prietenii la strand la 13. Faza cu costumu se rezolva, ii ceri si u bani la maicata sa mergi la film si de fapt ti iei costum de baielaughing

| DonAnonymius a răspuns:

Nu te lasa la 13 ani? Da ce parinti naspa ai. Eu pe la 8-9 ani deja ma udam p acolo :Xhappy. Si problema cu costumu de baie. se rezolva, iei si tu din portofel/pusculita putin si iei unu. De parca conteaza cum arata costumu, cum arati tu sa stii (poti imprumuta si tu de la prieteni). Hai bafta, explica-i ca nu mai esti fetizta mititica laughing!
Pa, pa!

| madautzaxD a răspuns:

Ia-ti alt costum si du-tewinking l-)