| stakone a întrebat:

Salut nu pot adauga prieteni la yahoo de ce?

6 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Nu poti adauga mai mult de 1000...

| junkistul a răspuns:

Probabil ai prea multi fa inca o partiune poate iti merge daca nici asa nu merge dai ignor la cativa care nu mai intra pe idurile alea si iti bagi preteni noi daca nici asa nu merge mai fa-ti un iahoo si le folosesti pe am2 sper ca te am ajutat funda?

| stakone explică:

Noop id-ul abia l-am facut azi de dimineata stiu cati intra straight face
cand imi da cerere de prietenie accept da nu apar in lista sau daca apar trebuie sa le dau acc sau igg dau add si sta mult si apare aia cu a stat prea mult s-ar putea sa functioneze

| stakone explică:

Glume de TPU

| stakone explică:

Uite id-ul meu vechi sa vborbim acolo stak_eo

| dienutzaxpusychat a răspuns:

Daca imi dai id si parola ta iti bag eu apoi tio poti schiba parola nu mai intru si imi dai id prietenilor tai care ii vrei sai bagi si ti bag nu intru apoi pe id tau iti promit