| Mâcrofon a întrebat:

Salut,
nu urati oamenii care cer funda? waiting

15 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

E prea mult zis ca ii "urasc". E stresant dar pe ei ca persoane nu pot sa zic ca nu ii suport sau ca ii urasc.Nici nu ii cunosclaughing.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Neah... ziceam si eu `funda?` da` m`am lasat. m`am desteptatwinking.

| Melody a răspuns:

Eu de obicei nu dau funda celor care o cersesc, desi poate raspunsul lor mi-a fost util. E ceva enervant. Cum a spus cineva mai sus, parca se chinuie sa raspunda ca sa-si mareasca colectia de funde si nu pentru ca i-ar pasa de problema mea.

Eh, fundita?batting eyelashes (kiddin`) laughing

| ombladon a răspuns:

Ba da, funda? laughing glumesc

| LonelyLoner92 a răspuns:

Acele persoane cer funde deoarece nu ii intereseaza sa ajute, ci sa primeasca o funda. Oricum, eu nu inteleg de ce se milogesc toti pentru acea funda, ca doar nu castigi nimic, indiferent ca ai 3 funde sau 59 de funde de exemplu.
P.S.: Pe mine ma enerveaza la culme acele persoane waiting

| seby005 a răspuns:

Seamana cu aia prin oras (nenea i-mi dai un leu)altadata ti-e mila si le mai dai dar de cele mai multe ori te enerveaza. hai pa

| seby005 a răspuns:

Oricum dau funde ca nu am ce face cu ele dar nu suport pe cei care l-e cer fara nimic pentru ele

| aLL3xandra97 a răspuns:

Buna! Eu personal nu am nimic cu oamenii care cer funda.

| a1doru a răspuns:

Personal,nu-i urasc.ii compatimesc!

| Dσℓℓу a răspuns:

Ba da.Eu nu raspund aici pentru funda.Daca dau un raspuns vreau sa ajut pe persoana respectiva. Daca l-am ajutat e de datoria lui sa-mi dea funda.Dar eu nu sunt disperata dupa fonditze. Poate sa-mi dea sau sa nu-mi dea...Pana la urma funda nu ma ajuta in realitate dar raspunsurile care mi le dau altii da.

| LAlex a răspuns:

Bine zis! Uneori ei cer funda chiar daca spun doar un cuvant. Daca dai un raspuns demn de o funda, ti se da una. Ceea ce ma enerveaza si mai mult sunt oamenii care nu dau funda nimanui. Oricum, nu exista oameni fara defecte.

| AnneBre a răspuns:

Idem seby005 laughing e cam ciudat sa te milogesti.deci.funda?laughingrolling on the floor(glumeschappy )

| BlueVik a răspuns:

Sa ceara pana maine...nu-i urasc ca nu-i frumos sa urasti ...lasa-i sa ceara pana le sar ochii rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Rumi a răspuns:

Ba da! Consider ca nu trebuie sa cerem funda, pentru ca noi nu trebuie sa le cerem, ni se vor da daca raspunsul nostru va fi cel mai bun! Voi cum credeti ca au ajuns unii oameni Experti TPU? Cerand fundite?!