| Pred4tor a întrebat:

Salut,pentru cei cunoscatori le adresez o intrebare:am auzit tigarile dunhill sunt tigari mai fine si mai bune si mi-am cumparat un dunhill albastru scurt si mi se par tari si imi pare rau ca am auzit ca dunhill-urile lungi albastre sunt si mai bune la aroma,sunt si mai slabe si am auzit ca sunt si mai bune.Deci as vrea pana la urma sa imi spuneti care sunt cele mai bune tigari,care nu sunt asa tari si bune si la aroma si care e diferenta dintre dunhill lung si dunhill scurt.

Răspuns Câştigător
| clandestin a răspuns:

Daca vrei tigari slabe fumeaza dunhill albastru lung sau mai slabe kent convertibles

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Tigari bune nu exista. toate-s letale. Dar daca ai incercat dunhill albrastu sunt asa mai fine si slabe, asa mai pentru incepatori. Deci dunhill albastru lung

| negru30 a răspuns:

Cele mai bune tigari sunt - " lasa-te de fumat "