| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru fumatori.
Ce parere aveti de dunhill albastru scurt, caut niste tigari fine si bune si am auzit ca astea ar fi ceea ce caut eu.
Se gasesc la orice magazin de la coltul blocului?
De cat sunt de 0.8?

3 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Buna depinde de ce tigari vrei.
Mai tari/Mai slabe
Dunhil albastru sunt usoare.

Adica vine in felul urmator: Dunhil alb/Dunhil albastru/Dunhil negru/ Dunhil rosu(cel mai tare)

Mda dunhil se gaseste la toate magazinele unde se vinde tigari

Alte intrebari?

| mary4048 a răspuns:

Depinde de ceea ce iti satisface viciul..eu personal fumez tigari tari cu un nivel ridicat de nicotina si gudron.Personal te-as sfatui sa nu te apuci de fumat la modul serios, este un viciu costisitor de care greu te vei putea debarasa mai tarziu.Dovada este ca eu am deja un infarct la activ si tot nu pot renunta la ele!

Răspuns utilizator avertizat