| Mustache a întrebat:

SAlut.Peste cateva ore o sa plec la Covasan pentru tratament.
Mi-am facut rezervare la hotelul "covasna" stie cineva adresa de net a hotelului sau macar prin ce zona se afla.Si daca are wireless?
Cel mai rapid raspuns primeste funda iar urmatoarele vot
Este urgent

Răspuns Câştigător
| Sicmao a răspuns:

Hotelul Covasna este situat in centrul statiunii Covasna si dispune de 96 camere duble, 16 camere single si 3 apartamente repartizate in 2 corpuri de cladire.

Hotel Covasna pune la dispozitia clientilor servicii ca: acces internet, bar de zi, baza de tratament, salon cosmetica, servicii secretariat, spalatorie, calcatorie, etc.
Mai multe aflii de aici : http://www.tourismguide.ro/tgr/hotel_covasna_covasna_2965.php
Calatorie placuta si insanatosire grabnica