| Anonimaz88 a întrebat:

Credeți ca in perioada asta as putea sa vorbesc direct la recepția hotelului pentru o rezervare in ziua respectiva? Sau credeti ca ar putea sa ma cazeze la niste prieteni care au o rezervare facuta printr-o agentie de turism si sa platesc o diferenta macar pentru a putea dormi cu ei in camera, nu si pentru mancare. Hotelul nu este in Romania. Si as vrea sa vad raspunsul cuiva caruia i s-a intamplat ceva de genul.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti vorbi, dar depinde daca au camere libere. Conteaza mult cat de mare e hotelul si unde este situat. Posibilitatea sa te lase sa dormi in camera cu altii este mica, doar daca hotelul are o politica privind paturile suplimentare