| anonim_4396 a întrebat:

Peste doua saptamani luam vacanta? ca asa am auzit eu ca se incheie notele si luam vacanta.

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Semestrul I

Cursuri - luni, 12 septembrie 2011 - vineri, 23 decembrie 2011.

În perioada sâmbătă, 22 octombrie - duminică, 30 octombrie 2011, clasele din învăţământul primar şi grupele din învăţământul preşcolar sunt în vacanţă.

Vacanţa de iarnă - sâmbătă, 24 decembrie 2011 - duminică, 15 ianuarie 2012.

Semestrul II

Cursuri - luni, 16 ianuarie 2012 - vineri, 6 aprilie 2012.
Vacanţa de primăvară - sâmbătă, 7 aprilie - duminică, 22 aprilie 2012.
Cursuri - luni, 23 aprilie 2012 - vineri, 22 iunie 2012.

Vacanţa de vară - sâmbătă, 23 iunie - duminică, 9 septembrie 2012.

| ÐÿÅ a răspuns:

Daaa asa e! Luam vacanta, cred ca pe 23... oricum de abia asteptwinking!

| AyameSte a răspuns:

Pe 23 vacantaaaaaaaaa si incepem pe 17 parca ianuarie. Iupiiiii si dupa saptamana inainte de Paste avem o saptamana in care nu se pun note, ci se fac activitati recreative: excursii, vopsire de oua, decoratiuni, ateliere etc. Deja am stabilit o excursie la Durau cu clasa mea si cu dna de engleza. Ar trebui sa faceti la fel, nu cred ca va vor refuza profesorii

| Smiley923 a răspuns:

Dah mai sunt 2, 3 saptamani si tot ce banuiesti tu e adevarat

| RaluuPitica a răspuns:

Buna happy! Noi luam vacanta cam pe 23 Decembrie! fundita?