| XxCataGramaxX a întrebat:

Plictiseala ca intodeauna... spuneti-mi ceva de facut cand ma plictisesc. FUNDA xD

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Sa iesi afara,sa alergi sa te joci cu un animal de companie(daca ai),sa faci curat in casa,sa te uiti la filmulete haioase pe youtube(sunt destule), sa te uiti la un film pe pc sau la tv, sa chmi un prieten la tine sa vorbiti, poti sa joci carti, sa gatesti, sa probezi toate hainele din dulap, sa citesti..etc sunt o multime de lucruri si uite un site care te-ar putea ajuta
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.ro/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html. Sper ca te-am ajutat! Fundita plss :o3

1 răspuns:
| FllorinaFlory a răspuns:

Plimba-te cu bicicleta, sau cu rolele
Fa un picnic cu cativa prieteni
Vezi un film cu mai multi prieteni
Citeste o carte