| marienutza a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva intresant de fAcut pe net?! ca mor de plictiseala (

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Răspunde la întrebări pe TPU, citeşte ceva interesant, vezi dacă e ceva interesant pe la tv, joacă-te ceva, ieşi în oraş cu prietenii.
Te pup!

| FUCKy0u a răspuns:

Facebook.Sau poti sa-ti faci un blog sau cont pe tumblr.Sau pe jocuri din astea prostesi ca farmerama, webkinz...dar cate nu sunt. Daca esti pasionata de vreun animal si ai u animal de companie poti sa citesti sfaturi despre cum sa-l ingrijesti, etc, etc. Daca nu poti sa-ti faci o pagina pe facebook cu un cantaret, o trupa sau o pagina cu poze.

| Biankka a răspuns:

Joaca Smallworlds, Meez sau fa-ti un blog!winking

| girl28 a răspuns:

Joaca jocuri online gen conquistador.