| Chrystal1306 a întrebat:

Salut! Poți sa stai pe terasa de la mall Promenada dacă nu ești vaccinat?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe pandemia asta, sa iesi afara si sa mai stai la o terasa fiind nevaccinat, asta este totala inconstienta!
Stai acasa si mergi la vaccin cand se poate, dar protejeaza-te ca infectia cu covid omoara si tineri, nu doar mosi si babe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti. De luni nici sa intri in mall nu vei mai putea

| Chrystal1306 explică (pentru suntserios):

Da,stiu ca de luni sunt alte reguli, dar azi?

| suntserios a răspuns (pentru Chrystal1306):

Nici azi. Unitățile de genul au restrictii in B de cateva saptamani deja

| sierra1 a răspuns:

Azi și mâine apoi pauză

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Chrystal1306 explică:

Update:am fost la Promenada și am mâncat pe terasa fără sa verifice nimeni nimic.