| TzaCaNeL a întrebat:

Salut prieteni!

Am si eu o problema cu castile mele. Nu le-am mai folosit de mult, chiar de la ultima instalare a Windowsului, iar acum cand le conectez, microfonul merge, dar in casca nu se aude nimic. Stiti vreo setare sa le faceti sa mearga?

Am Windows 7 cu Realtek, ultimul update la Realtek a fost ieri!

2 răspunsuri:
| TzaCaNeL explică:

Firele sunt bagate foarte bine!

| Lucaci a răspuns:

Poate nu ai bagat firul de la casti mai bine ca si eu am patit asa firul de microfon era bagat bine iar cel de casti era bagat prost