| Loreeeeeeeeee a întrebat:

Sambata plec in excursie cu scoala pe 2 zile si nu prea stiu ce e necesar sa iau si ce nu. Daca imi puteti face o lista completa...

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu uiți capul acasă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au mai fost de mult intrebari despre cum sa te ajute netul sa iti pui chilotii in geanta

| Iote a răspuns:

O lista completa? Nuuu
Nici nu stim daca ai masa asigurata sau sa-ti spunem de pachete cu mancare. Pijama, haine de schimb. Vezi ca ploua in toata tara.

| Loreeeeeeeeee explică:

Ma refer la haine, pentru ca tot timpul imi pun ori prea multe, ori prea putine