| Helena0501 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o lista pentru o excursie de 2 nopti (3 zile), tinand cont ca este o excursie cu scoala. As vrea sa-mi puneti si o lista de cumparaturi tot pentru excursie.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pijama, haine de schimb, periuta de dinti si un prosop nu trebuie sa cari toata casa dupa tine pentru 3 zile

| Helena0501 explică (pentru suntserios):

Daca e asa, nu trebuie sa mai iau nici prosop, cum ai scris tu. happy

| ICI99 a răspuns:

Periuta de dinti, prosop,sapun, covrigei, carti de joc pentru plictiseala, pijamale, haine de chimb si mai groase si mai subtiri, mancare daca se poate in vid asa ar fi cel mai bine, incarcatorul sa nu uiti de el. Si restul ce mai ai tu nevoie dar cam atat in mare. Distractie placuta!