| Englishman18 a întrebat:

Săptămâna viitoare este ziua mea și mi-o țin în oraș însă nu știu exact ce ținută să aleg. (Sunt băiat)

Răspuns Câştigător
| SarahParker a răspuns:

Uite,ce zici de niste blugi, alaturi de niste tenesi, un tricou mai larg si o camasa care sa se potriveasca cu trticoul. Dar camasa e obtionala, daca nu vrei camasa nu e obligatoriu sa o porti, si ma refer si la camasa tricou si la camasa cu maneca. Dar ai putea purta in schimb o esarfa dinaceea in jurul gatului, ai putea renunta si le ea, si ai putea sa iei cei mai frumosi blugi din tot dulapul tau, cel mai frumos tricou si cei mai frumosi pantofi, alaturi de un accesoriu la alegere, nu ai cum sa dai gresi.
Si din partea mea toate cele bune, la multi ani, multa sanatate si tot cee ce iti doresti.
Sper ca te-am ajutat.
funda?

9 răspunsuri:
| Yoooana a răspuns:

Buna! Daca esti baiat si iti pasa mult de aspectul fizic, depinde de varsta care o aiwinking Nu cred ca vrei sa te imbraci in smookinglaughing O pereche de jeansi, un tricou si aranjeaza-ti putin parul.Va fii lejer si vei arata si cool! Fundita?

| Brâncuşi a răspuns:

Salut,păi poţi alege o camasă plus un blug lung, sigur va fi mai friguleţ, iaţi pentru orice eventualitate şi un hanorac, La Mulţi Ani pentru ziua din săptămâna viitoare.

| DubstepQueen a răspuns:

Ceva sa te reprezinte.Sa iti scoata in evidenta culoarea ochilor si chestii de astea.La pretreceri am vazut multi baieti care aleg o camasa si blugi, si chiar le sta bine.

| george232323 a răspuns:

Pai incearca ceva blugi negri sau albastri, si o camasa alba.

| Killer32 a răspuns:

Puneti o camasa albastra scurtuta si niste blugi un ceas la mana si o sa arati foarte bine iti zic eu happy

| sarah98 a răspuns:

Buna! Incearca o pereche de blugi negri[taiatiwinking] si un tricou+o pereche te tenisihappyBine..depinde si de stilul/varsta ta dar sper ca te-am ajutat! Apropo, lma!

| achilleskingg a răspuns:

Imbraca-te misto, cu blugi si o camasa beton, sau un tricou misto, negru
si adidasii sa fie tot negrii dar sa fie si ei misto

| Kosm1n a răspuns:

O pereche de blugi putin conici, o camasa, si o pereche de mocasini in picioare

| sPeDy10 a răspuns:

Imbracate la costum!