| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

scuze categoria dar am nevoie de cat mai multe sfaturi. Deci idea e ca eu de cand ma stiu am iubit natura si mi-au placut mereu plantele si animalele si deja mi s-a urcat pana peste cap toata tehnologia si stresul orasului si m-am decis sa ma iau si s ma duc undeva in mijlocul naturii si sa raman acolo. M-am gandit foarte serios pe tema asta si am decis cu un prieten ca la vara sa mergem si sa ramanem. Am rezolvat cam toate problemele tot ce a ramas este mancarea. Nu aveti vreo idee de mancare dar fara a recurge la vanat sau pescuit?

3 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Sunteti voi asa de siguri ca vreti sa faceti asta, sau doar ati vizionat un film pe tema asta, sau orice altceva, si v-ati gandit c-ar trebui sa incercati si voi? Cu chestiile de genul nu-i de joaca, adevarat, cunosc sentimentul si dorinta de a te detasa de societate si a te izola in mijlocul naturii, gasindu-ti astfel pacea interioara. Pe tema asta iti recomand eu un film ''Into The Wild'' ( In salbaticie ), care s-ar putea sa te inspire in legatura cu asta. Totusi, ce varsta ai tu? Trebuie sa ai anumite cunostinte ca sa poti face acest lucru, iar cand mancare nu va mai fi, sau alte chestii, tu va trebui sa fii informat foarte bine de ce ai in jurul tau, in materie de plante, ca sa nu bagi alte porcarii in gura. Nu ajunge sa-ti placa plantele si natura, mai greu e sa te confrunti cu ele!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| greyhound a răspuns:

Clei de copaci