| Alexia2elena5 a întrebat:

Se apropie vacanta si eu voi pleca in concediu in strainatate. Vreau sa imi enumerati lucrurile pe care trebuie sa le iau cu mine si care pot deoarece voi calatori cu avionul. Voi merge cu trenul pana la bucuresti asa ca vreau sa nu ma plictisesc... Imi.place sa fiu aranjata dar in acelasi timp organizata.
Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista lucruri care trebuie sa le iei, exista lucruri de care ai tu nevoie si care le folosesti.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat