| Adryannn a întrebat:

Salut, Se poate sa postez pe facebook un intreg album, pe care sa il vada oricine in afara de O ANUMITA PERSOANA?

Răspuns Câştigător
| Emckill21 a răspuns:

Da, bineinteles ca se poate, dupa ce ai postat pozele si iti apare intr-o galerie dupa ce se incarca, dai pe custom si dai acolo block for s-au ceva de genu, selectezi persoana si dai ok, dar sfatul meu este sa nu faci asta pentru te poate verifica foarte usor prin alte persoane, sper ca ti-am fost de ajutor, Funda? big grin

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Iti faci profilul privat, din setari, privacy. Si respectivul album va fi vizibil doar pentru prieteni, persoana care nu vrei sa vada acele poze o scoti din lista de prieteni si gata, asta e tot, nu va vedea decat ce doresti tu sa postezi ca material public. Restul e confidential.

| petre059 a răspuns:

Daca nu e in lista de prieteni normal nu poate, doar sa nu aiba si ea prieteni din ai tai atunci poate vedea.