| abc32d a întrebat:

Hei!
Am o problema. Vreau ca pe Facebook, o anumita persoana sa nu vada ce se posteaza pe profilul meu. Nu ce postez eu, pentru ca deja am bifat asta. De exemplu, vreau sa intre pe profilul meu si sa nu vada nimic. Se poate face, fara sa blochez de tot acea persoana, sau sa o scot de la prieteni?
Mersi!

1 răspuns:
| Lexi888 a răspuns:

Nu se poate face decât daca o scoti de la prieteni si o blochezi.Deci o scoti de la prieteni si o blochezi.Atunci ea nu va mai vedea nimic de pe profilul tau.Bafta