| UIV27 a întrebat:

Spuneți-mi niste jocuri free de pe google play ce salut le joc pe tableta in afara de :temple run subuay syrf, real racing 3, plague inc, candy crush. Va rog!

9 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Ce tableta ai?

| UIV27 explică (pentru AlexDaniel7293):

Samsung galaxy note 8.0

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru UIV27):

Nu e tableta. ia-ti gta -urile, six guns fifa 14 asphalt-urile toate dead trigger 1/2 dungeon hunter 3 si 4 D-Day front line comando eu astea le am si ma joc de rup nu ma plictisesc dar mai exista si altele care nu stiu daca iti merg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead Trigger 1, 2
Respawnables
Gun Club 2
Asphalt 8
Thor
Angry Birds GO
Amazing Alex

| ariamont a răspuns:

Family farm, ice age Village, minion rush.

| Emerad a răspuns:

Uite lista mea personala cu jocuri FREE:
-Traffic Racer
-TURBO
-Jetpack Joyride
-Dead Trigger 1/2
-Death Dome
-Eternity Warriors 2
-Bad Piggies

| 5uMMeR a răspuns:

Pou.pe acest joc trebuie să ai grijă de un,, animăluț''.Il speli, ii dai de mancare, te joci cu el, are si o sectiune talking.
2)logo quiz answers.Iti arata niste logo-uri, iar tu trebuie sa le ghicesti numele.
3)8 ball pool.Joc de biliard, care este valabil si pe facebook.
Funda?

| MaDaAM a răspuns:

Minion rush, my talking tom, angry birds, angry gran run...eu le am pe tableta si merg foarte bine! sper sa iti placa