| TheDarkDragon a întrebat:

SALUT.Spuneti-mi va rog cum as putea sa construiesc un model de CORABIE, ex(Perla neagra, olandezul zubrator etc.), CORABIE SA FIE.As vrea sa o fac acasa si nu stiu din ce materiale.Cum as putea sa o fac din hartia sau carton, sau orice alt material si unde se gaseste.PLZ HELP!

4 răspunsuri:
| TheDarkDragon explică:

Dar totusi, de unde pot face rost de scule si materiale happy

| stelta14 a răspuns:

Cauta la chioscuri revista Bismarck. In fiecare numar al revistei vei primi materiale si instructiuni ce te ajuta la construirea unei nave de razboi.

Sau incearca linkul urmator: http://www.cartula.ro/forum/topic/5176-planuri-corabii/

| TheDarkDragon explică (pentru stelta14):

Da daca ar fi dela nr.1 ar fi bine, ca e pela nr.40 cred ca laughing

| stelta14 a răspuns:

Cauta pe la Praktiker.