| Andree_8151 a întrebat:

Saluthappy!
stie careva un site unde pot si eu sa aflu daca o persoana mi-a dat ignore?
va rog! fundita mare celui care stie!:*

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Da'i scan pe YahooScan sau orice alt site (Google, descurca-te.Sau daca stii deja, si mai bine).

Daca e 'online' si la tine in lista nu e, ai ignore sau sta pe invisible numai la tine.

| Ada... a răspuns:

Bună! Din câte ştiu eu, nu există un asemenea site, dar poţi căuta pe http://www.ydetector.com/ sau orice altfel de site pentru a vedea cine este invisible şi dacă id-ul pe care tu bănuieşti că ţi-a dat ignore e online, atunci să ştii că ţi-a dat ignore.
Sper că ţi-am fost de folos!;)

| Mihai_2777 a răspuns:

Nu cred ca sunt dar daca ti-a dat ignor nu ar trebui sa ma deranjezi