| BibiD a întrebat:

Cum aflu daca o persoana ma are la ignore pe mess sau ma are pe offline? va rogg.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/
Scrie id lui acolo, si iti va aparea daca e online sau offline. Daca e online, dar la tine apare offline, ori esti la ignor ori te are offline.

| ady3600 a răspuns:

Il strezezi pana aspunde, daca totusi nu raspunde inseamna ca te are la ignwinking

| BibiD explică:

Eu vreau sa stiu daca ma are la ignore sau daca m-a bagat doar pe mine la offline. nu daca este online!

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru BibiD):

Pai, atunci cand te-a bagat la ignore iti apare tot timpul offline si chiar daca ii trimiti mesaje acestea nu vor ajunge niciodata la el.

| BibiD explică (pentru LonelyLoner92):

Dar poate sa imi apara pe offline daca imi da ca este pe offline.