| Dragos05 a întrebat:

Salut,stie cineva de ce nu se descarca League of Legends? Adica intru pe site,dau download si apoi aleg limba, etc.Cand trebuei sa se descarce arata 728 kb,600, 500...100,30,0.Apoi nu se mai intampla nimic.Precizez ca mi-am facut cont si am PC peste cerintele necesare.

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Si eu am avut probleme astea uite aici http://l3cdn.riotgames.com/Installer...dsBaseEUNE.exe

| Dragos05 explică (pentru Andr3y25):

Era de la Opera.L-am descarcat de pe Chrome si a merswinking. Acum mai trebuie sa astept sa-si faca update...

| Andr3y25 a răspuns (pentru Dragos05):

Si ai sa astepti happy Updateurile se fac mai greu ca instalarea laughing)

| Andr3y25 a răspuns (pentru Andr3y25):

Uite aici numele meu ''DarkDnB'' baga-ma la prieteni si am sa te invat cate ceva