| Lucian02 a întrebat:

Salut stie cineva de ce numai imi citeste dvd-urile? acum cateva zile citea. CD-Urile le citeste. am DVD ROM

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai nu poate citi ambele tipuri de discuri: DVD-R si DVD+R. daca problema este asta, ori iti cumperi o unitate optica care sa le citeasca pe amandoua, ori poti folosi software-ul BurnAware. Are si aceasta optiune de a recupera datele de pe dvd-ul care nu-l citeste unitatea ta optica.