| rodica_1959 a întrebat:

de cateva zile calculatorul meu citeste doar dvd-urile, nu si cd-urile, ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

1. S-a defectat
2. Probleme cu Windows (ori testezi unitatea pe alt calculator, ori reinstalezi, ori verifici in Device Manager sa nu apara ceva setari aiurea)
3. Cabluri
4. Mai incearca si alte discuri
5. Pretul la care a ajuns un dvdrw te duce cu gandul la consumabil, sa il scoti din unitate iei una bucata ciocan si il demontezi in bucatele poate ii dai de cap, daca nu ramai cu satisfactia ca ai scapat de el.

| rodica_1959 explică:

Unde se afla Device Manager?