| deyna10 a întrebat:

Am un card simplu de telefon, de vreo 2-3 luni mergea super cand il bagam in cititor si dupa in unitate, dar de cateva zile nu il citeste. Am bagat cardul de la aparatul foto si pe ala il citea, dar pe al meu tot nu il citea. Puteti sa imi da-ti o explicatie?

1 răspuns:
| gabinezu a răspuns:

Daca stai sa te gandesti e simplu ai zgariat cardul de la telefon cu unghia si nul mai citeste ori iti cumperi altu ori ili schimbi funda te rog