| Shooter a întrebat:

Stiti canise sau vanzatori de caini Saint Bernard sau Ciobanesc Caucazian, Carpatin prin Bucuresti sau Targoviste(sau prin zona asta)? ...Am intrat pe cainidevanzare.ro si am cerut pretul unui saint bernard si al unui caucazian; saint bernardul era 370 euro iar caucazianul 270 de euro...adica foarte scump.
Stiti pe cineva care vinde mai ieftin?

1 răspuns:
| Iulian_Zamfir_1990 a răspuns:

Salut. asta e pretul unui caine de ex un st.bernard din linii bune incepe de la 400 euro.un crescator de st bernard gasesti in targoviste are caini din linii foarte bune din tari k america norvegia bune... daca te intereseaza cauta pe net
canisa esc. targoviste