| dikaaa a întrebat:

Stiti cumva daca vor fi reduceri la destkop pc de black fryday si daca da cat %. Daca se poate sa imi spuneti si la ce magazin, doar ma intereseaza doar daca se vor face reduceri

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Da,se fac reduceri la produse de genul acesta de Black Friday.Eu stiu sigur ca se fac reduceri in Flanco, eMAG, Domo thinking

| dikaaa explică:

Ar fi bine pentru ca am pus ochii pe un produs, daca lar reduce macar la 50% pentru ca este ff scump

| Ispas_Alexandru_1976 a răspuns:

Bine inteles! Indiferent ce folosesti, telefon, tableta, P.C., laptop etc. beneficiile sunt aceleasi.