| Shooter a întrebat:

Stiti filmulete care ma pot invata un stil de lupta? Ma refer la ceva gen arte martiale sau orice alt fel...nu vreau cine stie ce miscari complicate,ceva mai uzual, care poate fi folosit oricand. Daca mai stiti si de yoga ar fi si mai bine.(vreau sa fie de la inceput adica sa inceapa cu usor si sa continuie pana la greu)

1 răspuns:
| 1997biju a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f9Zd0wfXgbA ajuta mult si mai sunt multe la fel le gasesti cand intri pe youtube -----funda-----