| adry2001 a întrebat:

Stiti, pisica mea a fatat Duminica doi puisori. Sunt destul de marisori pentru 5 zile, dar ma tem din cauza unuia care mi se pare ca stranuta. M-am gandit ca ar putea sa fi racit deoarece pisica ia mutat intr-un loc mai rece, dar celalalt nu are nimic, e complet sanatos. Nu este nici un tratament pentru varsta lui? Ce credeti ca o sa moara pentru ca eu nu vreau asta, ador pisicile. Scuzati categoria, dar n-am stiutce sa pun. Astept raspunsuri si as vrea de la cei care au mai patit sau sunt experimentati, stiu eu veterinari. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Dannielutsa a răspuns:

Da si eu am patit asta.Nu este nimic grav. Deci nu iti face griji.Este normal ca si o pisica sa stranute la urma urmei. Daca situatia se inrautateste poti chema un veterinar.

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Adry, ca sa fii mai sigura ca nu este vreo problema de sanatate, ar fi bine sa intrebi asta pe un medic veterinar. Eu itti doresc ca atat pisica cat si puisorii ei sa fie sanatosi. Bafta!

| Mihaela1964 a răspuns:

Pisica i-am mutat poate intr-un loc mai retras, ai grija sa nu stea in curent si sa nu le fie frig. Pisica va avea grija de ei, ii va incalzi si le va fi bine, nu cred ca e cazul sa te alarmezi.Nu mai umbla mereu la ei, poate ca si asta e un motiv pentru care i-a mutat.

| Paula012 a răspuns:

Pisica mea a fatat acum de Paste a fatat 3 pui si la fel sunt cam mari pentru virsta lor. Pisica si-a gasit un loc cam rece, dupa cum stiu nu pot pune mina pe pui pina la deschiderea ochilor pentru ca pisica ori ii maninca ori ii abandoneaza..Insa tu ai grija sa nu-i tragta curentul..si ii poti pune o cutie din carton nu foarte mare in care sa pui niste cirpe imnuiate in apa fierbinte, calda dar fii atenta si nu le pune chir ude in orice caz consulta un veterinar.