| AminaMina15 a întrebat:

Stiti vreo tabara de vara?

Răspuns Câştigător
| Clockwork a răspuns:

Http://jwescapade.ro/
Aici vreau eu sa merg in vara. Daca ai 14 ani sau mai mult poti sa vii si tu. Pretul e de 1750 de lei (7nopti/8zile).

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Depinde si in ce oraș locuiești.Eu am fost în tabăra la castelul Bran când eram mai mică.

| Imstrong a răspuns:

Tabara Râul Alb din Reşiţa.
Am fost acolo şi e într-o zonă frumoasa, de munte si e un aer atat de curat.
Camerele sunt ok, au caldura, baia la fel e ok.
Sincera sa fiu, singura neplacere e mancarea deoarece era parca fara gust si faptul ca nu ai semnal deloc la telefon.
Dar nu conteaza asta :X puteti strabate padurea, puteti face focuri de tabara si alte chestii, e o zona superbaa.
As mai merge inca odata!

| Anonimus345642235 a răspuns:

Salut! Eu știu una la care m-am înscris dar perioada de înscriere s-a terminat. Nu știu dacă mai poți sa te înscrii la vreo tabara acum dar la anul încearcă sa te gândești mai din timp. Îmi pare sincer rău pentru ca și eu am ratat o tabara la care îmi doream foarte mult sa ajung.