| Tiooo a întrebat:

Stiti cumva cum este in tabara Youth Hostel Caprioara Hunedoara? As vrea sa merg la vara dar puteti sa imi spuneti parerile voastrea despre tabara?big grin

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Nu iti pot garanta colegii,instructorii etc insa iti garantez un peisaj plin de istorie,mirific,salbaticie, gandul ca pasesti in timp te va insoti la tot pasul, la un scartait al unei usi te fulgera gandul ca usa o sa iti fie deschisa de vreun strajer imbracat in armura si cu o harbaleta in mana ce cu privirea ascunsa de armura de pe fata-i te va privi mustrator.Iti spun acolo in castel vei respira si trai istorie, asa este de impunator si neasemuit acel loc ce te va face sa uiti de secolul 21.Bafta si pentru nimic in lume sa nu pierzi ocazia, merita.