| Adyizdroid a întrebat:

Salut sunt Ady si vreau sa incep sa fac graffiti si nu stiu cum sa incep, multi spun ca ma pricep sa desenez dar nu sunt chiar un expert, dar chiar vreau sa invat sa fac graffiti si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Lipsa47 a răspuns:

Poi pentru inceput i-ati niste spreiuri iefetine si incepi sa practici pe orice perete sau zid daramat...si dupa ce te obisnuiesti iti ei spreiuri pentru graft si desenzi pe zidiuri unde este populatie ca sa le vada candva dar asta sa n te vada nimeni caci e ilegal

1 răspuns:
| sefwefhiff a răspuns:

Cumperi un spray si incepi "distractia" Spray gasesti si la magazine auto sau http://secolul21.forumotion.net/t1234-graffiti-alfabet-pentru-incepatori E PERFECT pentru tine