| NebunieLaSecunda a întrebat:

Salut sunt baiat si as dori niste poze daca se poate cu pensatul la baieti, nu am idee cum sa ma pensez (sunt baiat). merci

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici: http://www.stilmasculin.ro/pensatul-sprancenelor-la-barbati
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Pensatul sprancenelor se face in functie de trasaturile fetei tale. apeleaza la o cosmeticiana pentru prima data, pentru a-ti da o forma corecta. apoi tu doar trebuie sa mentii forma, lucru care nu e chiar asa de greu

| glitt3r a răspuns:

Eu zic sa te duci la salon sa ti le faci. Nu e nici o rusine, crede-ma. Majoritatea fetelor prefera baietii mai ingrijiti, nu cei puturosi si plini de cosuri etc. Daca vrei sa ti le faci tu, indeparteaza doar firele mici, mai rebele care doar strica forma sprancenelor. Si desigur, incearca sa le faci la fel.

| BeHappyForMe a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......-foto.html

uite aici niste poze dar mai simplu nu te duci la salon nu ai de ce sa iti fie rusine multe fete ador baieti care se ingrijesc.

| NebunieLaSecunda explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am sa vad in orasul aceasta unde poate fi un salon, deoarece e un oras mic.Multumesc :* o zi buna