| Bubbico a întrebat:

Sunt noua aici si am o intrebare. Unde pot gasi webkinz jr pentru verisoara mea in romania. Am cont webkinz, dar ea vrea webkinz jr. Daca aveti un cod webkinz jr nefolosit de care nu aveti nevoie sau un cont pe care nu il mai fosositi va rog sa imi scrieti datele prin mesaj privat sau dati-mi adresa voastra de mess(de preferat sa imi dati prin mesaj privat pe TPU). fundita la cel mai bun raspuns.
PS: Nu vreau raspunsuri obraznice

Răspuns Câştigător
| Pufos8 a răspuns:

Webkinz jr. Se poate achizitiona numai din Ganz Estore(este doar un animalut virtual pe care il platesti cu e store points)e store points primesti doar cand Iti iei abonament de lux.