| kingrobby a întrebat:

Suntem 8 persoane care ne dorim sa ne petrecem revelionul la mare, sa gasim o pensiune/vila destul de aproape de plaja, unde sa putem face un gratar si sa punem muzica etc. Vrem aproape de plaja pentru ca la 00:00 sa fim pe plaja si ne dorim in Mamaia neaparat. Stie cineva unde putem gasi cazare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil cu 3 saptamani inainte nu mai gasesti nimic... oricum, mamaia e moarta iarna si totul e inchis inclusiv ce cautati voi.

Poate un airbnb sau turistinfo... poate

| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred ca vrei la mare iarna in Romania. Probabil ca-ti imaginezi altfel clima de la noi laughing

| Lioana a răspuns:

Cauta pe booking.com.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Man, revelion la mare inseamna vant din toate directiile, frit, gheata, nisip tare. Nu o sa iti aeda de gratare, nici nu o sa poti aprinde un chibrit, trust me.