| Roby_Pytyku_1999 a întrebat:

Salut,TBU am 13 ani si vreau sa invat sa stau in maini, cum pot face asta ma puteti ajuta cu ceva tutoriale si inca ceva va rog imi dati si mie niste tutoriale cu blackflip si frontflip va rog vreau sa invat

Dau funda

3 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Uita-te la Unbeatable banzuke pe AXNSciFi, sau Animax.
Ca sa mergi in maini, intai trebuie sa stii sa-ti mentii echilibrul (se face stand in maini cu picioarele ca un "V").

| Sorian_Catalin_1977 a răspuns:

Pune-te in maini si sprijina-te de perete cu spatele. Obisnuieste-te sa stai in maini sprijinit, iar in timp incearca sa mergi in maini sprjinit pe o parte si pe cealalta.

| fcrbmario a răspuns:

Parca era backflip. black e "negru". daca ai ambitie si rabdare poti invata si singur, dar greu. cel mai ok este sa te duci la un sport unde se implica si astfel de activitati. gimnastica, parkour, capoeira sau chiar brack dance.