| ValiMetin2uk a întrebat:

vreau sa ma apuc sa invat informatica cu toate comenzile (ce reprezinta cand se folosesc si de ce se folosesc. (Limbajul C++). Puteti sa-mi dati un site cu tutoriale etc tot de la inceput Un site bun. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Iti voi da un tutorial.Dar it nu inveti peste noapte. Daca nu ai lucrat mult cu pc-ul nu ai ce sa inveti.Fie ca citesti si mama lui de manual de it.
It de obicei se invata exersand, incercand.Nu doar citind.
Oricum daca nu faci it din pasiune degeaba citesti.
Apropo se ia de jos, cum construim un calculator, cum instalam win etc.C++ deja e un limbaj avansat.
Sfatul meu daca vrei sa inveti it este sa te apuci sa faci lucruri mici iar dupa treci la avansat

http://www.scribd.com/mobile/doc/22917576?width=320