| Karlitta a întrebat:

Hello! Vreau sa invat sa stau in maini!sadVreun sfat?

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Tot sprijinitul pe perete e cea mai buna metoda.Tot asa am invatat sa stau in cap.
Ai putea de asemenea sa rogi pe cineva sa te tina...si pe parcurs, dupa ce ajungi la echilibru, sa-ti dea drumul.Stii tu...

| c9me a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa inveti sa stai in cap, apoi sa treci la statul in maini.
Ca ajutor ti-as recomanda sa incepi sa te sprijini de un perete si putin cate putin sa te tot indepartezi de el cand vei crede ca te vei putea tine singur(a) in maini. Oricum in 2-3 zile nu vei putea invata pentru ca nu cred ca ai o conditie fizica excelenta. Eu spun ca intr-o luna doua cel mult vei putea sa stai in maini acceptabil happy

| Karlitta explică (pentru c9me):

Am o buna conditie fizica si pe perete pot sa stau in maini.Mai greu e fara un sprijin...Ms pentru raspuns!:*

| c9me a răspuns:

Oricat de buna ar fi conditia fizica tot iti va lua ceva sa inveti. Ar trebui sa te straduiesti fara sprijin, tot sa faci o intrecere cu tine de genul: cat de mult rezist sa stau in maini si sa te sprijini de perete si cu incetul cu incetul sa te indepartezi de perete.