| Lucian02 a întrebat:

Tocmai am achizitionat o pereche de casti + microfon ( A4tech HS - 50 ). Ei bine nu imi merge microfonul. [ Am driverul RealTek AC 97. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te paoate nimeni ajuta de pe net. Trebuie sa fie cineva care vede. In primul rand trebuie verificate castile al alt computer. Apoi trebuie vazut daca sunt instalate driverele placii audio, corect. Si apoi trebuie vazut daca sunt facute setarile corecte. Pentru asta trebuie vazut la fata locului. Cauta o cunostinta care se pricepe.