| Serqet a întrebat:

Acum ca vine Craciunul as vrea sa va urez sincer Sarbatori Fericite si tot ce va doreste sufletelul vostru! Pana la urma orice grup de prieteni, chiar daca acestia sunt virtuali formeaza o Mare Familie, Sau nu? Eu cred ca asa este. v-am pupat si din nou Toate Cele Bune si sa aveti parte numai de Bucurii!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JvsA1bQo71M&feature=related sanatate si toate bune, asta e melodia mea si ti-o dedic si tie chiar daca in aceasta meserie eu imi voi risca viata.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yoana3 a răspuns:

Multumim! La fel! happy

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Thanks.Too.Merry Christmas! Sa-ti aduca mosuletu`ce-ti doresti:XXX!

| Serqet explică:

Multumesc frumos pentru urarile minunate si daca as putea v-as da 10000000...00 de fundite la toti! Dar deoarece pot da doar 1 i`as da-o lui Agentul47 in cinstea meseriei lui si ii urez mult sarbatori si fi prudent la drum! Craciun Fericit! v-am pupat!

| mgtow a răspuns (pentru Serqet):

Multumesc, anul viitor voi intra ca sofer poate te bagi si tu intr-un viitor apropiat, Dumnezeu sa iti fie alaturi.