| anonim_4396 a întrebat:

Ptr ca maine cu siguranta nu intru pe net, si cred ca multi dintre voi nu va petreceti Craciunul pe net, as vrea sa va urez tuturor Craciun fericit! aici suntem prieteni nu-i asa? deci daca suntem prieteni, va doresc sa aveti parte de multe bucurii si de un Craciun de vis.inca odata, Craciun fericit tuturor!

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Craciun fericit si multa sanatate si fericire, aceste 2 lucruri sunt cele mai importante lucruri in viata unui om, fie ca Domnul sa ne implineasca aceste doua dorinte tuturor.Numai bine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Craciun Fericit! Sa fim sanatosi si sa ne bucuram de viata, apreciez gestul tau care trebuie apreciat, considerand ca aici pe TPU te-ai simtit foarte bine.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Da aici suntem toti o familie.Esti binevenita in aceasta mare femilie TPU. Craciun Fericit impreuna cu cei dragi tie.
Cu bine.

| just|breathe a răspuns:

Multumim mult >big grin

| morenaRox a răspuns:

Craciun fericit la fel si toate cele bune!

| Milk Swan a răspuns:

Si tie la fel!
In fiecare cadou sa gasesti un zambet,
In fiecare glob sa gasesti o speranta,
In fiecare zi sa te viziteze norocul,
In fiecare an sa ai cate un Craciun fericit si un An Nou plin de surprize!

| Yly a răspuns:

Mulțumim. și noi îți urăm un Crăciun fericit și toate cele bune happy

| simoSTAR a răspuns:

Sa fie pentru toata lumea si sa ne intalnim intr-un an mai bun tot aici pe TPU.sarbatori fericite

| selecta a răspuns:

Un Craciun fericit si tie te pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Craciun feritit si tie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Craciun fericit si tie! Numai bine!

| esapament a răspuns:

Ok Christmas Kitten. Esti binevenita in comunitate. CrciunFericit.