| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
ajutati-ma si pe mine cu messengeru
mi-am facut un id nou de 1 saptamana si 2 zile si nu merge sa-mi schimb poza, orice as face nu-mi apare poza pe care o aleg sus si nimeni nu mi-o vede. Pe celalalt id mai vechi pot s-o schimb dar pe asta nou nu, de ce?

2 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Selecteaza poza, inta pe invizibil in timp ce esti conectat si apoi iarasi pe vizibil apare?

| Niiiicu a răspuns:

Am patit si eu si dar la mine a aparut dupa cateva minute, insa eu cred ca e de la faptul ca e nou.