| EcLipSa234232 a întrebat:

am si eu o problema

daca creez un nou id, nu ii pot schimba avatarul

indiferent ce poza pun, nu apare, apare fata aia cu zambet

dar daca ma loghez pe un id mai vechi ( facut acum 8 luni ) pot sa-i schimb poza pe ala de 8 luni dar pe astea noi nu o pot schimba

ajutati-ma, vreau sa-mi fac un i.d. nou si sa-mi pot schimba imaginea de la el dar nu merge...va rog

3 răspunsuri:
| NyanMei a răspuns:

Si eu patesc chestia asta si nu stiu de ce, dar ca sa scap, dezinstalez yahoo-ul si il reinstalez.

| EcLipSa234232 explică (pentru NyanMei):

Nu cred ca este de la id
deci am deschid 2 ferestre de id
pe unu m-am logat pe vechiul id si pe celalalt pe noul id
si am schimbat poza la ambii si la cel vechi a mers dar la cel nou nu merge

| NyanMei a răspuns:

Stiu asa era si la mine aceeasi poveste cu iduirle pe toate idurile mergeau numa pe al meu nu si m-am pus sa dezinstalez si dupa ce l-am instalat a mers, chiar nu stiu de ce face asa, dar ma bucur ca nu am mai patit-o de ani buni