| anton3936 a întrebat:

am 10 ani si joc intr-un fel de film pe care il fac cu varul meu Andrei filmul se numeste Costel e despre un soldat si eu sunt soldatul acela suntem faimosi in scoala dar ne mai trebuie idei filmul este de comedie si facem vara asta sau toamna asta sezonul 3 va rog mai sugerati-mi niste idei pentru film

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, acesta este linkul http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

3 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Pai ca sa te ajut trebuie sa stiu totul despre filmul vostru.

| Anca2999 a răspuns:

Ia da-ne filmul si noua laughing

| sodobar a răspuns:

Multumesc pentru funda! te-ai inscris? daca o faci sa o faci prin linkul care ti l-am dat eu