| AlexieeXdd a întrebat:

Am citit primele doua volume din Shadow Falls, si vroiam sa stiu cand apare volumul 3. In Romania, ca in engleza stiu ca a aparut. Dau Funda!

8 răspunsuri:
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Cum se cheama al doilea volum si de unde l-ai luat?

| AlexieeXdd explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Se cheama : Trezita in zori de zi. Si am descarcat cartea de pe net in pc si am citit'o asa big grin

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Imi dai si mie siteul? Sau pls daca mi-o poti trimiti pe mail ca chiar vreau sa o citesc! C.rosculet@ymail.com

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Multumesc muuuuult! Si Mai am o intrebare, ai Mai gasit carti in format PDF in limba romana? Ca eu caut carti de adolescenti dar tot nu gasesc...

| AlexieeXdd explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Dabig grin... Eve volumul 2 - anna carey, toata seria vampirii din morganville am citit'o pe net, Sange Albastru. Daca vrei sa-ti descarci carti de pe net, fa cum fac si eu : scriu pe google, gen " Vampirii din morganville 1 download rar " ca o sa o gasesti asabig grin. Si apropo de Vampirii Din Morganville laughing daca nu ai citit cartea, o poti citi love struck ee foarte faina, mi-a placut mult :*