| Mariuka23 a întrebat:

Am de facut un proiect pentru scoala: sa fac o plansa din materiale reciclabile. Sfoara este un material reciclabil? Fundita la cei mai buni!

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiP a răspuns:

Da este

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice produs facut de mana omului sau din natura, care nu mai poate fi folosit conform destinatiei lui si este folosit inalte scopuri este reciclabil. Deci: da!

| miku0101 a răspuns:

Da.poti lipi pe o foaie colorata fundite din sfoara.

| Ratonu a răspuns:

Este si aia da mai bine (daca vrei si tu un loc considerabil sau un 10) faci din ceva folosit deja cum ar fi niste sticle de suc tai mai multe si le lipesti cu foc cu scoci sau lipici(pentru un premiu trebuie sa te chinui si tu un pic) toate cele buhne