| The4Ever a întrebat:

Am dus dosarul la liceu, dar ceva ma macina. Cerea si copia dupa buletin la parinti nelegalizata. Problema este in felul urmator, parintii mei sunt plecati in strainate si am dat o copie dupa buletinul mamaiei mele(am crescut alaturi de ea). Cei de la secretariatul liceului spun ca nu e niciun fel de problema si mi-a scris pe cererea de inscriere ca parinti sunt plecati in strainatate. Am de ce sa-mi fac griji? As vrea de preferat sa-mi raspunda cineva care a avut aceeasi problema cu a mea.

Răspuns Câştigător
| MoneyMaker96 a răspuns:

Pai daca ai vorbit la secretariat si ti-au spus ca e OK, atunci nu-ti mai face nicio problema in legatura cu asta, stiu eu ce trebuie facutwinking

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Tu vrei sa fie probleme, sau ce? Daca aia ti-au zis ca e OK, de ce insisti?

| TPUuser199 a răspuns:

Daca cei de la secretariat ti-au spus ca e ok, ce mai vrei? Inseamna ca nu este nimic in neregula.

| The4Ever explică:

Poate ca aveti dreptate.

Întrebări recente